Aktuality
AKTUALITY

Správa z 05.09.2021

Vďaka získanému Projektu modernizázie športovej infraštruktúry sa nám podarilo vynoviť a zrekonštruovať našu šermiareň. Prostriedky zo štátneho rozpočtu na šport vo výške 65000EUR boli investované do novej odpruženej podlahy s olympijskou palubovkou, v ktorej sú zabudované nové planše s kopletnou izoláciou a kabelážou, steny dostali nové obloženie, čim sa zlepšila aj tepelná izolácia. Ponechaním vrchného vedenia a zavedením spodného pomocou navijákov sa zefetívni tréning v zmysle možných porúch. Unikátny systém ponúka využitie vedení aj “do kríža” a tým, sa zvyšuje komfort tréningového procesu.
Vynovené priestory od začiatku augusta poslúžili okrem tréningov pre šermiarov Akadémie šermu aj dvom reprezentačným sústredeniam a Majstrovstvám Slovenska kadetov, juniorov a seniorov. Najbližší víkend sa tu uskutočnia Majstrovstvá Slovenska starších a mladších žiakov a žiačok.
V priestoroch Akadémie šermu sa budú aj naďalej pravidelne jedenkrát v týždni počas celej sezóny konať reprezentačné tréningy, ktoré sa po dlhé roky stali v tejto šermiarni tradíciou.
Správa z 02.06.2021

Ďakujeme Nadácii Volkswagen Slovakia!
Vďaka Nadácii Volkswagen Slovakia a grantovému programu Projekty zamestnacov boli zakúpené tréningové pomôcky: balančné podložky, športové pomôcky na tréning mobility a koordinácie-pilates kruhy, thera bandy, overbally, blackroll slučky a blackroll loop band sety. Tešíme sa na pestrý tréning!
Správa z 17.03.2021

Rekonštrukcia a modernizácia šermiarne Akadémie šermu.
Pre bližšie informácie kliknite na Aktuality.

Link na stiahnutie dokumentov

1 2 3 ... 32