Naše aktivity
NAŠE AKTIVITY

Akadémia šermu je nielen šermiarský klub pre nováčikov,výkonnostný a vrcholový športový šerm,ale aj spoločnosťou,kde panuje dobrá nálada,smiech,kolektívny duch a kde je plno dobrých nápadov a myšlienok. Preto ponúkame pre členov,ich rodičov a priateľov  tieto zaujímavé aktivity:

-Oddychové akcie a iné športové podujatia
-Hobby šerm pre amatérov a firmy
Oddychové akcie a iné športové podujatia

Naším členom ponúkame aj aktívnu účasť na iných športových podujatiach:

Akcia                                  činnosť                       termín

Bratislava-Devín                  beh                                                          priklad

Praha                                 šermiarský maratón                                   príkladHobby šerm pre amatérov a teambuilding pre firmy

Priatelia,amatéri,nadšenci,lekári,manažéri,predavači,rušňovodiči avšetci ostatní „skúste šerm“ a možno vo Vás tkvie mušketier,alebo aj „športové drevo“.
Hobby šerm je práve určený pre tieto skupiny,aby ste nenásilnou a zábavnou formou vnikli do tajov prekrásného športu,osvojili si jeho základy a v neposlednej miere si ho i pretekársky vyskúšali,a zažili slasť z víťazstva. Inšpiráciou a prvou lastovičkou pre túto kategóriu , nám bol minuloročný predvianočný šermiarský turnaj rodičov naších členov,ktorý vykúzlil radostný smiech a úsmev,dobrú náladu,vynikajúce pekárske a cukrárske umenie žien,mamičiek a manželiek.
Prídte na hodiny Hobby šermu v čase  viď rozvrh hodín, kde sa Vám budú venovať skúsení šermiarskí tréneri a bývalí pretekári.